Atrakcyjne mieszkania w dobrej cenie

Przemyślany układ pomieszczeń i wysoki standard wykonania sprawią, że mieszkanie będzie w pełni odpowiadać Twoim potrzebom. Przestronny salon z aneksem kuchennym jest ustawny i funkcjonalny. Przytulna sypialnia szybko stanie się miejscem, w którym chętnie odpoczniesz po ciężkim dniu w pracy.

Dodatkowo, wielkim atutem mieszkania na parterze jest przynależący do niego ogródek. Własny kawałek zieleni bez wątpienia ucieszy miłośników przyrody i relaksu na świeżym powietrzu. Może być niezastąpiony dla rodzin z małymi dziećmi.

Natomiast dwukondygnacyjne mieszkanie na piętrze doskonale sprawdzi się dla dużych rodzin potrzebujących większej przestrzeni i swobody. Przestronny balkon o powierzchni ponad 10 m2 pozwoli na podziwianie panoramy Jastrowia.

Mieszkania zaopatrzone są we wszystkie niezbędne media takie jak woda, prąd i gaz ziemny. Natomiast ścieki bytowe są odprowadzane do kanalizacji miejskiej. Lokalizacja osiedla zapewnia z jednej strony obcowanie z naturą w najczystszej postaci jak i szybki dostęp do infrastruktury miejskiej której oczekują mieszkańcy.