Osiedle

Osiedle Panorama to nowoczesne osiedle z atrakcyjną koncepcją urbanizacyjną, które zlokalizowane jest tuż przy malowniczych terenach Pojezierza Wałeckiego i Doliny Rzeki Gwdy. W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Panorama znajdują się atrakcyjne tereny rekreacyjne, spacerowe i ścieżki rowerowe. Lokalizacja osiedla Panorama jest idealna dla osób kochających ciszę i naturalne środowisko, zapewniając mieszkańcom komfortowe warunki życia i wypoczynku.

Realizacja inwestycji podzielona została na kilka etapów, dzięki którym już w I połowie 2020 roku do użytku zostaną oddane pierwsze mieszkania.

W pierwszym etapem inwestycji przewidziana została realizacja pięciu budynków w zabudowie szeregowej, w który powstanie 10 mieszkań w stanie deweloperskim.

Do mieszkań położonych na parterze przynależą ogródki o powierzchni od 78 do 156m2, tereny zielone, o powierzchni od 27 do blisko 50m2, przed wejściem do mieszkania, a także miejsca parkingowe.

Dla osób, które oczekują wysokiej jakości mieszkań o nieco większej powierzchni przygotowane zostały lokale dwupoziomowe o powierzchni 127,47 m2 z bardzo dużymi tarasami (10,44m2) z których rozpościera się widok na panoramę Jastrowia. Do mieszkań dwupoziomowych przynależą również miejsca parkingowe przed wejściem do budynku.

Kolejnymi etapami w drodze do realizacji nowoczesnego Osiedla Panorama są m.in.:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!