Deweloper

Inwestycję realizuje firma PALTECH Sp. z o.o., która to od niemal 25 lat specjalizuje się w realizacji obiektów budowlanych na terenie całej Polski. Wiedza i doświadczenie zdobyte przy realizacji kontraktów budowlanych z największymi firmami działającymi na rynku polskim gwarantują zakończenie inwestycji sukcesem.

Właścicielami są Krzysztof i Jerzy Chybik, wspólnicy firmy Paltech Sp. z o. o, którzy to w 2012 r nabyli działki budowlane nr 475, 473, 496 o całkowitej powierzchni około 8 ha na których w najbliższych latach powstanie nowoczesne Osiedle.

Jako inwestor, a zarazem generalny wykonawca, kompleksowo czuwamy nad sprawnym i szybkim przebiegiem prac na Osiedlu Panorama.
Doświadczony zespół inżynierów i menadżerów kompleksowo zarządza całym procesem inwestycyjnym. Przywiązujemy dużą wagę do terminowości i solidności, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym domu.

Dajemy klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i zawsze służymy merytorycznym wsparciem.
Pieczołowicie  wypracowane standardy pozwalają oferować mieszkańcom zarówno wysoką jakość naszych inwestycji, jak i profesjonalną opiekę w zakresie całego procesu zakupowego.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że decydując się na zakup mieszkania, pod uwagę bierze się zarówno jakość realizacji inwestycji, okolice, w jakiej jest ona usytuowana, jak i cennik sprzedaży mieszkań. Nasze nieruchomości spełniają oba te warunki, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny mieszkań deweloperskich. Malownicze tereny oraz rozbudowana infrastruktura wokół inwestycji podnoszą długoterminową wartość nieruchomości. Z drugiej strony dogodne położenie lokali użytkowych odgrywa kluczową rolę w prowadzeniu biznesu.